XI Dzień Technologii Mobilnych

Konferencja XI Dzień Technologii Mobilnych odbędzie się 7 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 w sali nr IV na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dzień Technologii Mobilnych to jedna z dwóch corocznie organizowanych przez Koło Naukowe Forum e-Biznesu konferencji naukowych. Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań w systemach płatności na rynku usług płatniczych i m-commerce, który napędza oraz odmienia poszczególne sektory gospodarki, w tym FinTech. Wydarzenie jest szczególnie adresowane do studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pracowników naukowych oraz przedsiębiorstw i organizacji współpracujących z Uczelnią. Chcąc sprostać oczekiwaniom uczestników staramy się ciągle ulepszać i dostosowywać program konferencji.

VeloBank
Krajowa Izba Rozliczeniowa