IV Copernican Digital Forum 2024

Kolejna edycja konferencji organizowanej przez Koło Naukowe Forum e-Biznesu!

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy na temat rozwoju gospodarki i finansów cyfrowych, w szczególności w obszarze usług płatniczych, e-commerce, FinTech, walut cyfrowych i sztucznej inteligencji, a także nowoczesnych usług publicznych i edukacyjnych. Podjęta zostanie kwestia skutków cyfryzacji gospodarki w zakresie ekonomii, technologii, środowiska i społeczeństwa (ESG), a także ważne zagadnienia dotyczące dostępności cyfrowej i bezpieczeństwa.

Ideą konferencji jest spotkanie liderów cyfrowego biznesu ze studentami, pracownikami naukowymi oraz przedsiębiorcami i organizacjami współpracującymi z Uczelnią, a także firmami i mieszkańcami regionu. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów i przedsiębiorców, jak i do ekspertów sektora nowych technologii i e-finansów oraz wszystkich entuzjastów gospodarki cyfrowej.

Partnerami konferencji są wiodące instytucje finansowe w Polsce oraz firmy z branż IT i Izby Gospodarcze.

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/5bGOhynpZ

ulotka